Οι νικητές του διαγωνισμού για το μεγαλύτερο κινηματογραφικό παιδικό φεστιβάλ της πόλης
Οι νικητές του διαγωνισμού για το μεγαλύτερο κινηματογραφικό παιδικό φεστιβάλ της πόλης στο Cine Παράδεισος στον Κορυδαλλό.
Τα ονόματα των νικητών θα βρίσκονται στην είσοδο του Cine Παράδεισος
Καλή διασκέδαση!
Οι προσκλήσεις είναι για τις παρακάτω μέρες και τις συγκεκριμένες ταινίες
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 5 | Διπλές προσκλήσεις | |
1 | 10.30: Ο ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ | 60 |
2 | 12.00: Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΠΑΓΕΤΩΝΩΝ | 60 |
3 | 13.45: Ο ΑΛΒΙΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3 | 30 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11 | ||
4 | 10.30: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 30 |
Όνομα | Ταινία |
ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ | 2 |
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΕΖΙΡΗ | 2 |
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ | 2 |
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΛΛΑ | 3 |
Αλέξανδρος Βασίλας | 3 |
Αναστασίου Πελαγία | 2 |
ΑΝΝΑ ΝΤΟΥΝΗ | 2 |
Αντζολέττα Αδαμοπούλου | |
ΑΝΤΩΝΑΚΑ | 1 |
ΑΝΤΩΝΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ | 4 |
Βαγγέλης Αντωνιάδης | 2 |
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΚΟΥ | 3 |
ΒΛΑΡΑ ΑΛΕΞΙΑ | 2 |
ΓΑΛΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2 |
ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ | 1 |
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ | 4 |
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 4 |
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ | 4 |
Δελμουζου Κατια | 2 |
ΔΕΤΣΗ ΑΣΗΜΙΝΑ | 2 |
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΔΑΛΗ | 2 |
Ευαγγελία Λεωνιδοπούλου | 2 |
ηρω κουτσουφλακη | 4 |
Ιωαννης Μεταξακης | 4 |
Καλλιβρετακη Γιούλη | 3 |
ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΑΛΚΜΗΝΗ | 2 |
Καραθάνου Μαρία | 4 |
ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | 1 |
λαζαριδης γεωργιος | 2 |
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 2 |
ΛΙΤΣΑ ΠΥΘΑΡΟΥΛΗ | 4 |
ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ | 2 |
ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗΣ | 2 |
ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 4 |
ΜΑΡΙΑ ΚΡΑΛΗ | 1 |
ΜΑΡΙΑ ΣΠΑΝΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ | 4 |
ΜΕΛΙΤΗ ΓΙΑΜΑΛΗ | 1 |
ΜΙΧΑΛΑΚΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | 2 |
μπακοθαναση κατια | 1 |
Μπούτσης Γεώργιος | 1 |
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ | 1 |
ΝΙΚΟΣ ΛΟΞΑΣ | 2 |
ΠΑΝΤΟΥ ΤΑΝΙΑ | 4 |
ΠΑΠΑΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ | 4 |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΣΤΡΟΖΑΝΝΕ | 1 |
ΠΙΣΤΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ | 2 |
ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | 3 |
σγουρακη ευαγγελια | 4 |
ΣΙΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙA | 4 |
ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΓΙΑΚΟΥΜΗ | 1 |
Σοφία Μαρτάκη | 3 |
Σοφία Τσίλι | 1 |
σπυρος στρατουδακης | 2 |
ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 2 |
ΦΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ | 3 |
ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΛΙΤΣΗ | 1 |
ΧΑΡΑ ΚΟΣΣΥΦΑ | 2 |
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ | 4 |
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ | 1 |
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΑΜΠΙΡΗ | 3 |
Χριστίνα Λαμπίρη | 3 |
ace | |
aggeliki samara | 2 |
andreas6899 | |
anthi filou | 3 |
aserviou | |
christinakarametou | 2 |
christos | 2 |
dimimantikas | |
dimitrios19serres | |
Dimitris Bilimpaikos | 2 |
e.koukaras | |
elenh | 3 |
filio fourka | 1 |
Fotini Kalitsi | 1 |
geopol64 | |
gpavlinos | |
kallinikoy zoi | 1 |
kcharalamp | |
koka irena | 4 |
leaderfoods | |
martyn sands | 1 |
miraxtsis thodoris | 2 |
natalia moutafidou | 2 |
Nikoletta Riga | |
Panos Zarnavelis Mary Brizola | 1 |
riga nikoletta | 3 |
sidiropoulou eliza | 2 |
sofia baniotopoulou | 1 |
stelios baniotopoulos | 2 |
themis skaltsas | 3 |
tsiklidouletta | |
Van Gelis | 2 |
z.danigeli | |
zaxarisofia |
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του φεστιβάλ
Φέτος το φεστιβάλ θα έχει δράσεις σε όλους τους χώρους του και κυρίως στην κεντρική του Αίθουσα τον παράδεισο
Δωρεάν μαθήματα Ζωγραφικής /Μαθήματα Μαγειρικής, Μαθήματα Μαγείας και Καραόκε.
Ενώ στην αίθουσα του Θερινού κινηματογράφου του Παράδεισου θα δημιουργηθεί ένας ειδικός χώρος στον οποίο τα παιδιά θα παίζουν δωρεάν με Bungee Trampoline και Αναρριχητικό πύργο την εγγύηση της Air games.